Koncert Meli Koteluk w Elblągu

        Wczoraj, tj. 23 sierpnia, byłam na niesamowitym koncercie Meli Koteluk w ramach Elbląskich Nocy. Festiwalu Piosenki Wartościowej. Występ artystki miał miejsce na dziedzińcu Centrum Sztuki Galerii El. Odkąd zdobyłam bilety, odliczałam dni do tego wyjątkowego spotkania. :) I takie było - doskonałe nagłośnienie, oświetlenie, które robiło wrażenie oraz wokal, który na żywo brzmi o wiele lepiej niż ten zarejestrowany na płycie, co było dla mnie miłym zaskoczeniem.

       Już prawie rok jestem pełna podziwu dla jej wielkiego talentu. Nie dość, że tworzy wraz z zespołem piękną muzykę, to jeszcze jest autorką tekstów wszystkich piosenek, które zamieściła na debiutanckiej płycie Spadochron. Utwory zaskakują dojrzałością i oryginalnością, czym bardzo szybko zjednała sobie wielu fanów, którzy od piosenki - poza wyjątkową melodią - oczekują również wartościowego tekstu. 

       Jak pewnie wiecie z opisu, bardzo cenię muzykę, która wzrusza, więc Mela jak najbardziej na tak:) 


Jeśli chcielibyście posłuchać kilku piosenek, pozwólcie, że odeślę Was do moich ulubionych na youtube:)
P.S.
Mela życzy wszystkim fanom OTWARTEGO SPADOCHRONU :)

12 komentarze :

Anonimowy pisze...

Uwielbiam tę artystkę! Zazdroszczę uczestnictwa w jej koncercie oraz autografu :)

Unknown pisze...

Jeśli będziesz miała okazję, to szczerze polecam jej koncert. Pozdrawiam ciepło:)

Agnes Recenzentka pisze...

Wiesz po czym poznać dobrego muzyka? Po tym, że wykonanie koncertowe brzmi lepiej niż to z płyty :)

Unknown pisze...

Dokładnie. Wielu polskich wykonawców ma z tym wielki problem.

Krucze Gniazdo pisze...

Zazdroszcze :)

Unknown pisze...

Piękna muzyka, piękne, wartościowe słowa...Wstyd, ale ja nigdy wcześniej nie słyszałam o pani Meli. Z chęcią wysłuchałam piosenek, których tytuły podałaś pod zdjęciem:) Iwonko, czy to Ty jesteś z panią Melą na zdjęciu?:)

Unknown pisze...

Agnieszko, tak to ja :/ Niestety jak zwykle moja niefotogeniczność dała o sobie znać:) A mogło wyjść takie ładne zdjęcie:)

Unknown pisze...

Nie słyszałam wcześniej o tej artystce, ale z chęcią wysłuchałam jej piosenek i jestem pełna podziwu. Żałuję tylko, że wcześniej jej nie znałam ;)

Unknown pisze...

Jaka niefotogeniczność!!! Iwonko super wyglądasz. Zawsze spoglądam z wielka przyjemnością na Twój czarno-biały avatar ( widzę, że na bocznym pasku go zmieniłaś), bo jest niesamowity. Jesteś prześliczną kobietą, o niebywałym, urzekającym spojrzeniu:))

Unknown pisze...

Klaudio, cieszę się, że wysłuchałaś piosenek. Ja pamiętam jak usłyszałam pierwszy raz głos Meli- to był teledysk do piosenki ,,Dlaczego drzewa nic nie mówią" w TVP KULTURA i trafiłam na końcówkę, ale głos tak mnie zelektryzował, że metodą prób i błędów odnalazłam ją na youtube:) i od tej pory przepadłam:)

Unknown pisze...

Agnieszko, dziękuję serdecznie za tyle ciepłych słów:) Aż się zaczerwieniłam:)
Pozdrawiam gorąco.

Ambiwalentna pisze...

OO bardzo zazdroszczę koncertu:)

Prześlij komentarz